Хлопці будуть у захваті — Світ Кіно — Телевізійний канал новин 24

0
111

Шеллі живе безтурботним життям, допоки одвічна суперниця не витісняє її із Замку «Playboy».

Красуні видається, що життя скінчилося і вороття колишньому щастю не буде, тож вона погоджується на пропозицію вступити до клубу «Зета Альфа Зета». Все було б нічого, але спільнота ця вважається досить дивною, та ще й переживає не найкращі часи. Якщо найближчим часом дівчат не стане більше, їх виселять, а натомість поселять підступних інтриганок з клубу «Фі Лота Му».

Аби стати популярними і привабити нових членів клубу, Шеллі має навчити невдах усім дівочим премудростям — як робити макіяж, як перетворити звичайний бюстгальтер на вбивчу зброю проти чоловіків, і що воно за істоти такі — мужчини, і з чим їх їдять. В той же час Шеллі вчиться у дівчат тому, чого не має сама — цінувати власну індивідуальність. Взаємовигідний союз допомагає почати жити власним життям, а не прикидатися і копіювати когось.

Для режисерської роботи запросили Фреда Вульфа, великого майстра комедій та експерта у роботі з колоритними жіночими ролями. В ролях: Анна Фаріс, Колін Хенкс, Румер Уілліс. Комедійний фільм «Хлопці будуть у захваті» в Україні з 23 жовтня.

Читать по теме  Один к одному: какие телешоу мы содрали из зарубежного ТВ