Хлопці будуть у захваті – Світ Кіно – Телевізійний канал новин 24

0
114

Шеллі живе безтурботним життям, допоки одвічна суперниця не витісняє її із Замку “Playboy”.

Красуні видається, що життя скінчилося і вороття колишньому щастю не буде, тож вона погоджується на пропозицію вступити до клубу “Зета Альфа Зета”. Все було б нічого, але спільнота ця вважається досить дивною, та ще й переживає не найкращі часи. Якщо найближчим часом дівчат не стане більше, їх виселять, а натомість поселять підступних інтриганок з клубу “Фі Лота Му”.

Аби стати популярними і привабити нових членів клубу, Шеллі має навчити невдах усім дівочим премудростям – як робити макіяж, як перетворити звичайний бюстгальтер на вбивчу зброю проти чоловіків, і що воно за істоти такі – мужчини, і з чим їх їдять. В той же час Шеллі вчиться у дівчат тому, чого не має сама – цінувати власну індивідуальність. Взаємовигідний союз допомагає почати жити власним життям, а не прикидатися і копіювати когось.

Для режисерської роботи запросили Фреда Вульфа, великого майстра комедій та експерта у роботі з колоритними жіночими ролями. В ролях: Анна Фаріс, Колін Хенкс, Румер Уілліс. Комедійний фільм “Хлопці будуть у захваті” в Україні з 23 жовтня.

Читать по теме
Дела сердечные: как селебрити делали предложение своим вторым половинам